top of page

sestd., 23. maijs

|

Youtube

Ģimenes diena

Cēsnieki, šogad ģimenes diena nav atcelta! Lai gan mums ļoti patīk redzēt jūsu ģimeni Maija parkā kopā ar mums pildot dažādas aktivitātes, izbaudot laiku un svinot šos brīnišķīgos svētkus, tad šoreiz ievērojot, drošības pasākumus esam nolēmuši iet ciemos pie jums ar video starpniecību.

Diemžēl reģistrēšanās ģimenes dienas pasākumam ir beigusies.
Citi notikumi
Ģimenes diena
Ģimenes diena

Laiks & Vieta

2020. g. 23. maijs 10:00 – 2020. g. 24. maijs 22:00

Youtube

Guests

Par Pasākumu:

Cēsnieki, šogad ģimenes diena nav atcelta!

Lai gan mums ļoti patīk redzēt ģimenes Maija parkā kopā ar mums pildot dažādas aktivitātes, izbaudot laiku un svinot šos brīnišķīgos svētkus, tad šoreiz ievērojot, drošības pasākumus esam nolēmuši iet ciemos pie Tevis ar video starpniecību.

Būs aizraujošs stāsts, būs pārsteigumi un dāvanas. 

Lai tu varētu piedalīties šī gada ģimenes dienā Tev:

  • Līdz 22. maijam, jāizpilda pieteikuma anketa. Bez tās, dalība pasākumā netiek reģistrēta. Atceries - tā ir atvērta tikai līdz 22.maija vakaram.
  • Dienu pirms pasākuma, saņemsi atgādinājuma e-pastu, kurā arī būs dažādi uzdevumi un jautājumi, kuri kopā, visai ģimenei, būs jāizpilda skatoties video.
  • Pasākuma dienā, 23.maijā, mūsu Youtube kanālā tiks publicēts neliels video, kurā varēsiet sekot kādas ģimenes piedzīvojumiem pārgājiena laikā, kā arī, tajā būs meklējami visas atbildes uz iepriekš uzdotajiem jautājumiem. Video internetā būs pieejams ilgāku laiku, bet atbildes gan būs jāiesniedz līdz svētdienas vakaram.
  • Visas iesūtītās elektroniskās anketas mēs izskatīsim un nosūtīsim atpakaļ informāciju e-pastā, kā mēs varam iedot Jūsu ģimenei dāvaniņu.

Dalies:

bottom of page